Aktywna majówka w Ujsołach

3 maja br. UPTAiR w Ujsołach zgromadził licznych miłośników piłki nożnej, a to ze względu na zorganizowaną majówkę na Sportowo. W godzinach przedpołudniowych przeprowadzone zostały rozgrywki piłki nożnej drużyn: Żaków, Orlików i młodzików natomiast po południu gościliśmy jednego z najlepszych freestylerów w Polsce- aktualnego mistrza w kat. "Challenge" Dawida Bieguna - "Zegan". Nasz gość ponadto występował na Mistrzostwach Świata w Libercu 2015 i zajął tam 4 miejsce, natomiast w 2016 roku zdobył wiele tytułów m.in. 1 miejsce w Pucharze Polski w Zabrzu w kat. M1. W swoim występie freestyler zaprezentował wiele ciekawych tricków żonglersko-piłkarskich, a także przeprowadził atrakcyjne zabawy i konkursy z dziećmi z wykorzystaniem piłki. W czasie imprezy dzieci mogły również uczestniczyć w wyścigach gokartów, sprawdzić swoją formę i zręczność na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Mogliśmy też podziwiać piękny pokaz na rolkach w wykonaniu naszych młodych Ujsolanek.

Szczególne podziękowania dla firmy "Chłodnia Kraus" z Łodygowic za ufundowanie przepysznych lodów dla dzieci biorących udział w majówce.