Muńcuł Ujsoły najlepszy!

Nasi siatkarze z klubu Muńcuł Ujsoły zajeli I miejsce w Turniej memoriałowy ku czci pamięci Tomasza Jurkiewicza, który zorganizowany został z inicjatywy kolegów oraz Pienińskiego Parku Narodowego. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9.00 w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Krościenku n/D.

W Memoriale wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Grupa pierwsza grająca w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. St. Żeromskiego w Krościenku n/D oraz druga grająca w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n/D.

4. Muńcuł Ujsoły

Finały drużyny rozegrały w Publicznym Gimnazjum. W meczu o piąte miejsce Spisz Krempachy pokonał Red Team Szczawnica. O trzecie miejsce zagrały ostatecznie Stawros Tylmanowa i Dolny Kubin Słowacja, wygrali Słowacy. Do meczu o pierwsze miejsce awansowały drużyny Pieniny Krościenko n/D i Muńcuł Ujsoły, wygrali ci drudzy, rozgrywający z tegoż zespołu został  wybrany najlepszym graczem turnieju.

8. Siatkówka Maniowy

Skład Muńcoła: Marek Omyła, Dariusz Duc, Rafał Murczkiewicz, Jakub Kurowski, Konrad Wejchenig, Piotr Biegun, Kamil Brałkowski, Marcin Kania.

Turniej zakończył się po godzinie 18-tej. Nagrody, medale i dyplomy ze zdjęciem Tomka wręczali: Dorota Jurkiewicz, Krzysztof Karwowski z PPN, Józef Błażusiak, Jakub Gabryś oraz Ryszard Wojtarowicz, który w imieniu organizatorów i sponsorów jeszcze raz podziękował wszystkim za przybycie i uczczenie pamięć kolegi.

Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz